Zara 2012 2013 Sonbahar Kış Ayakkabı Koleksiyonu

Zara 2013 Ayakkabı Koleksiyonu

Zara 2012 2013 Sonbahar Kış sezonuna ne kadar sıkı hazırlandığını bu koleksiyonla kanıtladı. Hemen her kadının ihtiyaçlarına cevap verecek geniş bir yelpazede hazırlanan ayakkabı koleksiyonundaki modellerle ciddi bir iş toplantısından çıkıp pazara gidebilir veya Western tarzını deneyerek kovboy çizmelerini ayağınıza geçirebilirsiniz.

Seksi yüksek topuklular, hayvan desenleri, parlak renkler, babetler, kovboy çizmeleri, bootiler, uzun çizmeler ve salaş botlarla sonbahar kış aylarını en tarz döneminiz ilan edebilirsiniz. Hem ekonomik fiyatları hem de trendy modelleriyle Zara ayakkabı koleksiyonu bizi kendine çekti bile. Merak edenlerdenseniz hemen galeriye dalın.

TarzMeselesi'nde moda dışında sevdiğim müzikleri, yaptığım DIY projeleri ve gezdiğim güzel yerleri bulabilirsiniz. Bunun dışında içerik ve sosyal medya yöneticiliği yapıyorum. Bu blogu seviyorum!

1 YORUM

  1. zara çok güzel bir ayakkabı özellikle pudra rengi ayakkabı çok hoşuma gitti, internetten sipariş vereceğim ama ayağıma denkgelmez diye korkuyorum.