Hepimizin içinde gizlenmiş bir prenses yatıyor. Bu yüzden iki sezondur moda olan tül veya tütü etekleri gördükçe kayıtsız kalamıyoruz. Eskiden tül etekleri mutlaka ince topuklarla kombinlememiz gerekiyormuş gibi bir düşüncem vardı. Ancak modadaki çeşitlilik bu önyargımı kırmamı sağladı. Artık spor ayakkabılar ve botlarla çok yakıştırdığım tül etekleri hemen her yerde bulma şansımız var.

tutu-etek-kombinleri-00Yaklaşan Sevgililer Günü‘ne çok yakışacağını düşündüğümüz tütü eteklerle yapılabilecek kombinlere göz attık ve en tarz olanları sizinle paylaştık. Tül etekleri kullanırken doğru kombinlemeye özen göstermeniz gerekiyor. Küçük bir kız çocuğu gibi değil modern bir prenses gibi görünmemiz gerekiyor. Bu yüzden renk seçiminde daha doğal ve pastel tonları öneriririm. Eğer topuklu güzel bir ayakkabı seçecekseniz midi boylar benim favorim. Daha uzun eteklerle daha düz ve spor ayakkabıları da tercih edebilirsiniz.

tutu-etek-kombinleri-05

Tül etek kombinleri için benim çıkardığım ipuçları şunlar:

  • Gömlek ve tül etek kombini çok dengeli görünüyor. Mutlaka denemelisiniz. Ekoseli ve kot gömlerle çok spor ve farklı bir kombin yaratabilirsiniz.
  • Baskılı, salaş tişörtlerle tül eteğin prensesvari havasını yumuşatabilir ve günlük yaşamınıza adapte edebilirsiniz.
  • Bu sene trikolar çok moda. Düz bir trikoyu tül etek ve aksesuarla kombinlediğinizde tek eksiğiniz bu uyumu tamamlayacak bir kemer olacaktır.
  • Bootieler özellikle kısa tül eteklerle şahane duruyor. Mutlaka deneyin.

Öneriler bitti, şimdi sıra kombinlerden ilham almakta…

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here