Ana Sayfa Müzik

Müzik

Modumuza göre hazırladığımız çalma listeleri ve en sevdiğimiz müziklerlerle dolu bir sayfa.

Çalma Listesi: Şarap ve Aşk

Sevgililer Günü yaklaşıyor diye kabaran şarap aşkımızı notalara dökelim dedik. Elimizde şarap kadehleriyle bizi başka alemlere uçuracak sıcacık bir şarkı listesi hazırladık. Bu liste sadece Sevgililer Günü'nde değil her zaman imdadımıza yetişecek kadar güzel oldu. Tarzmeselesi'nin değişmez DJ'i Ateş'in derlediği liste çetin kış koşullarına göğüs germenize yardımcı olmasa bile ruhunuzu ısıtır diye düşünüyoruz;)

Bizce 2014’ün En İyi Şarkıları

2014 biterken liste furyasına duyarsız kalacağımızı düşünmemişsinizdir umarım. 2014’te dinleyip durduğumuz, dinledikçe daha çok sevdiğimiz şarkıları sizinle paylaşalım istedik. Sene sonu gelince bu şarkıları tekrar dinleyip anıları tazelemek hepimize iyi geldi. Şimdi de sizi anılarınızla baş başa bırakıyorum. *Keyfini çıkartın;) *2015’te görüşürüz espirisi yapmadan yazıyı bitirdim ama içime tam sinmeyince bari not düşeyim dedim;)

Çalma Listesi: Sonbahar…

Bünyemiz yazın bitmesini kaldıramadığından sonbahar listemiz de oldukça geç geldi. Ama artık yazın bittiğini inkar etmek için çok geç. Yaprakların sarardığı, havanın serinlediği ve yağmurların başladığı bu melankolik mevsimde eve kapanıp dertlenmeniz için yeni bir müzik listesi hazırladık. Bu sefer benim kenara attığım birkaç şarkıyı elle tutulur bir liste haline dönüştüren Ateş Bey melankolinize melankoli katacak. O zaman gelsin...

Çalma Listesi: Glastonbury 2014

Glastonbury'e bu sene de gidememiş olabiliriz ancak bu festivalin keyfini çıkartmayacağımız anlamına gelmiyor. Glastonbury'de bu sene sahne alan isimler arasında The Black Keys, Kasabian, Jack White, Mogwai, Metallica, Bonobo, Metronomy, John Newman, Lana Del Ray vardı. Ancak bu isimler Glastonbury'de sahne alan ünlülerin çok küçük bir kısmı. Her sene biletleri line-up açıklanmadan tükenen festivalde, en iyi müzisyenler en iyi...

Çalma Listesi: Road to Summer

Isınan havalarla beraber çalma listelerimize baharı getiriyoruz. Baharın umursamazlığı ve hafiften ısınan havanın verdiği keyifle kıçımızı kaldırmadan dans ediyoruz. Nerelere kaçsak diye hayal kuruyoruz. Hiç bitmeyen yaz gecelerine hazırlık yapıyoruz.  Tabii yine Ateş Bey'in ellerinden çıkan listeyi dinlerken uzun süre hareketsiz kalabileceğiniz sanmıyorum. Zaten bahar geldi, kanınızın kaynaması çok normal!

Bağlantımız Kopmasın!

5,612BeğenenlerBeğen
74,985TakipçilerTakip Et
15,066TakipçilerTakip Et
6,131TakipçilerTakip Et
114,000AboneAbone Ol

EN Tarz